Telefon:     690 936 501 (dr inż. Bogusław Madej)
Email:         bmadej@atut-bm.pl ; biuro@atut-bm.pl

OPINIE KLIENTÓW O NASZYCH SZKOLENIACH

certyfikat_biznesu

Opinie Klientów o naszych szkoleniach

 

Część Klientów przez nas szkolonych na certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego po zaliczeniu egzaminu państwowego przesyłają nam podziękowanie i opinie na temat szkolenia i egzaminu. Zgodnie z przepisami RODO występujemy do nich z zapytaniem, czy możemy ich opinie zamieścić na naszej stronie internetowej. Większość wyraża zgodę na umieszczenie ich opinii wraz z ich danymi osobowymi w pełnej treści. Część zgadza się na ujawnienie treści bez podawania danych osobowych.

Poniżej je przedstawiamy.


czw. 21.12.2023 11:20

Małgorzata Ramotowska <malgorzatransremo@gmail.com>

Dzień dobry,

dziękuję za solidne przygotowanie do państwowego egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych w przewozie rzeczy poprzez internetową platformę szkoleniową ATUT-BM.

Egzamin zdany.

Polecam szkolenie dla wszystkich osób przed przystąpieniem do egzaminu.Dostęp do wiedzy,testów,zadań jest 24h/dobę i można w wybranym przez siebie czasie przerabiać materiał w ilości która nam odpowiada.

Po zapoznaniu się z materiałem ,powtórzeniu go dokładnie  nie ma innej możliwości niż wynik pozytywny egzaminu.

W przyszłości skorzystam z Państwa usług szkoleniowych.

 

Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam-Małgorzata Ramotowska

 

Wyrażam zgodę na upublicznienie mojej opinii stonie ATUT-BM


niedz. 06.08.2023 19:38

Beata Furman <beata.furman@wp.pl>

Dzień dobry,

Chciałabym poinformować, że w dniu 22 lipca udało mi się zdać egzamin kompetencji zawodowych w przewozach osób (liczba uzyskanych punktów 71,9%), może nie jest to wynik powalający, ale cieszę się, że udało się za pierwszym razem. Wynik ten był możliwy do uzyskania dzięki Pana super szkoleniu, które będę polecać każdemu. Dziękuję i pozdrawiam :-)

Z poważaniem - Beata Furman

Zezwalam na umieszczenie mojej opinii na stronie internetowej szkolenia Atut-BM.


czw. 01.06.2023 10:32

Ewelina Madejczyk <ewelina-madejczyk@o2.pl>

Dzień dobry,

w nawiązaniu do rozmowy telefonicznej z dzisiejszego dnia, zwracam się z prośbą o przesłanie certyfikatu ukończenia kursu szkoleniowego na Certyfikat Kompetencji Zawodowych w przewozie osób.

Chciałabym również podzielić się opinią: Szkolenie na certyfikat kompetencji zawodowych w przewozie osób przygotowało mnie do zdania Państwowego egzaminu za pierwszym razem. Jestem pod wrażeniem Państwa platformy szkoleniowej w której jest mnóstwo materiałów niezbędnych do zaliczenia egzaminu, które są w bardzo czytelny, przejrzysty i klarowny sposób ukazane. Również sposób i forma przekazu do rozwiązywania zadań oraz testów pozwala na logiczne zrozumienie oraz efektywną naukę. Wskazówki oraz rady Pana Bogusława Madeja były dla mnie bardzo pomocne i cenne dla zdobycia wiedzy. Polecam kurs dla wszystkich osób które chcą przystąpić do egzaminu. W przyszłości na pewno skorzystam z Państwa usług szkoleniowych.

Pozdrawiam

Ewelina Madejczyk

Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach zamieszczenia opinii na stronie internetowej zgodnie z rozporządzeniem RODO.

Pozdrawiam

Ewelina Madejczyk


czw. 27.04.2023 11:37   

Dorota Kudła <padora.transport@gmail.com>

Dzień dobry,

dziękuję za bardzo profesjonalne i fachowe przekazanie wiedzy dotyczącej uzyskania certyfikatu kompetencji zawodowych. Egzamin udało mi się zdać za pierwszym razem 🙂.  Jeszcze raz bardzo dziękuję  całemu zespołowi. 

Wyrażam zgodę na upublicznienie mojej opinii na stronie ATUT-BM

--

Pozdrawiam/ Best Regards

Dorota Kudła

PADORA USŁUGI TRANSPORTOWE

tel. +48 501 181 787


śr. 26.04.2023 13:49  jack970@vp.pl

Dzień dobry chciałem bardzo podziękować za kurs - przedłużenie czasu dało bardzo dużo mogłem przerobić cały materiał. 15 kwietnia miałem egzamin i dzisiaj jest wiadomość z ITS, że zdałem z wynikiem pozytywnym 75 % (70 testy i 80 zadania). Myślę że kurs internetowy jest znacznie lepszym rozwiązaniem niż stacjonarnie, gdyż dostęp jest 24 godziny na dobę i można w dowolnej chwili przerabiać materiał w ilości, która akurat odpowiada w danym momencie. Możliwość rozwiązywania testów i możliwość sprawdzania ich samemu to doskonała opcja, aby sprawdzić ewentualne błędy i uzupełnić posiadaną wiedzę . Testy na egzaminie na które mamy 2 godziny czasu oddałem po 40 minutach to dzięki temu, że przerobiłem ileś testów podczas kursu . Uważam że Państwa kurs internetowy jest przygotowany bardzo profesjonalnie i jeśli ktoś wysłucha całości wykładów i przerobi trochę testów i zadań to prawdopodobnie zda egzamin za pierwszym podejściem tak, jak to było w moim przypadku .

Wyrażam zgodę na upublicznienie w/w mojej opinii na temat szkolenia internetowego na platformie ATUT-BM.

Dziękuje bardzo - pozdrawiam Jacek Chojnacki.


Pt. 24.03.2023 13:21

Piotr Wrożyna <piotrwrozyna@japibud.pl>

Egzamin zdany za pierwszym razem. Dziękuje bardzo i życzą zdrowia.

"Wyrażam zgodę na opublikowanie emaila jako opinii na stronie internetowej ATUT-BM."

--

PIOTR WROŻYNA

Japi-Bud Duda Spółka Jawna

mobile 570 625 331

www.japibud.pl


Sob. 17.02.2023 17:06

Katarzyna Lubańska <markaska7@wp.pl>

Dzień dobry,

chciałabym bardzo podziękować za obszerne materiały, dostęp do platformy i konsultacje Pana Bogusława Madeja. Wszystko to pozwoliło mi się solidnie przygotować do egzaminów na certyfikat kompetencji zawodowych w zakresie przewozu osób i rzeczy. Obydwa egzaminy zaliczone za pierwszym podejściem. Dziękuję również za niespotykaną codziennie otwartość i dyspozycyjność pana Bogusława. Z poważaniem Katarzyna Lubańska Wyrażam zgodę na opublikowanie mojej opinii przez ATUT-BM Sp. Z o.o.

Wysłane z iPhone'a


pt. 09.12.2022 13:29

Zakład Aktywności Zawodowej w Drzonowie <zaz-drzonowo@wp.pl>

Dzień dobry,

chciałabym serdecznie podziękować za profesjonalną pomoc w przygotowaniu do egzaminu na Certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika osób i rzeczy. Pańska książka oraz materiały udostępnione na platformie szkoleniowej stanowią bogatą i rzetelną bazę wiedzy pozwalającą na zdanie egzaminu już za pierwszym podejściem.

Z przyjemnością polecam firmę ATUT-BM.

Pozdrawiam,

Katarzyna Lubańska

 

Wyrażam zgodę na publikację opinii.


pon. 10.10.2022 09:23

Justyna Janecka <zt.justynajanecka@gmail.com>

Polecam odbycie kursu przygotowującego do egzaminu na Certyfikat Kompetencji Zawodowych w firmie ATUT-BM. Profesjonalni wykładowcy. Teoria poparta życiowymi przykładami, dzięki czemu łatwiej zapamiętuje się. Na ogromną pochwałę zasługuje podręcznik. Napisany prostym językiem. Rewelacyjne podsumowania działów. Nawet osoba, która nie miała wcześniej do czynienia z transportem jest w stanie wszystko zrozumieć. Dokonałam dobrego wyboru, wybierając kurs w Państwa firmie.

Justyna Janecka

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.


pon. 09.05.2022 18:42

Dorota Kudła <padora.transport@gmail.com>

Dzień dobry,

dziękuję za bardzo profesjonalne i fachowe przekazanie wiedzy dotyczącej uzyskania certyfikatu kompetencji zawodowych. Egzamin udało mi się zdać 🙂. Jeszcze raz bardzo dziękuję  całemu zespołowi. 

--

Pozdrawiam - Dorota Kudła

PADORA USŁUGI TRANSPORTOWE

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.


śr. 20.04.2022 15:22

Piotr Dobosz <dobosz.piotr@gmail.com>

Witam Panie Bogusławie,

dzięki Pana książce i testom udało mi się zdać za pierwszym razem egzamin na certyfikat kompetencji zawodowych na przewóz rzeczy i osób w ciągu jednego dnia. Każdemu polecam Pana materiały, które są najlepsze na rynku.

Korzystając z okazji chciałbym zapytać o użyczenie certyfikatu na przewóz rzeczy dużej firmie z branży spożywczej, która chce wystąpić o licencję spedycyjną na podstawie mojego certyfikatu. Czy mógłby podpowiedzieć Pan w jakiej formie najlepiej związać się z ww. firmą oraz na jaką stawkę można sobie pozwolić?

Pozdrawiam serdecznie,

Piotr Dobosz.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.


śr. 30.03.2022 08:11

Renata Lewińska <renata.lewinska@up.lublin.pl>

Wyrażam zgodę na to by umieścić mojego maila jako reklamę rzetelnego i błyskawicznie działającego sprzedawcy książek. Takie postawy trzeba doceniać. Życzę dalszych sukcesów.
Renata Lewińska
Biblioteka Główna Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.


 

czw. 03.03.2022 15:02

Agnieszka Hojka <kozlowska89agnieszka@gmail.com>

Dzień dobry,

chciałabym podziękować Panu i wszystkim wykładowcom za przygotowanie do egzaminu, ponieważ udało mi się zdać za pierwszym razem :)

--

pozdrawiam,

Agnieszka Hojka

---

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.


wt. 22.02.2022 13:02

Renata Lewińska <renata.lewinska@up.........n.pl>

Ależ Państwo błyskawicznie działają! Jestem pod wrażeniem. Czekałam na potwierdzenie otrzymania mojego zamówienia, a tu kurier paczkę z książkami przynosi ... Dziękuję. Poproszę jeszcze o fakturkę.

Renata Lewińska
Biblioteka Główna Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.


pon. 21.02.2022 21:17

Arlena Krzemińska <arlena.k@outlookcom>

Dzień dobry,

Panie Profesorze, dziękuję Panu za pamięć i miłe życzenia😊 Przepraszam, że dopiero teraz odpisuje, ale albo dzień jest za krótki, albo jeszcze sobie wszystkiego tak nie zorganizowałam, bym wyrabiała się jak należy z wszystkimi obowiązkami.

Jeszcze raz Panu dziękuję za kurs i książkę: „Certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego” Dla mnie to najlepsza książka w temacie transportu i nie tylko😊  

W zasadzie mam do Pana Profesora pytanie. Czy jest Pan może autorem lub poleciłby mi Pan jakaś publikację, kurs, czy szkolenie z dziedziny: kadry i płace lub księgowość i płace w przedsiębiorstwie? Chodzi mi głownie o to, by ta pozycja była podobna językiem, stylem do Pana prac, bo taką formę edukacji jaką Pan reprezentuję jest dla mnie najbardziej przystępna i zrozumiała.

Życzę zdrowia, cierpliwości dla kursantów i wszelkiej pomyślność😊

Serdecznie pozdrawiam,

Arlena Krzemińska

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.


czw. 17.02.2022 09:59
Dariusz Baraniecki <transrad.darek@gmail.com>

Na Szkolenie firmy Autu-BM Pana dr Madeja  przygotowujące do CKZ zdecydowaliśmy się po analizie kilku różnych podobnych szkoleń dostępnych w internecie. Po zapoznaniu się z wszystkimi możliwościami jakie oferowały wszystkie firmy które braliśmy pod uwagę zdecydowaliśmy się na firmę Aut-BM. Platforma szkoleniowa dała nam  pełen dostęp do kompleksowej wiedzy potrzebnej by zdać egzamin na CKZ. Logicznie podzielone moduły, usystematyzowana i kompleksowa wiedza przekazana przystępnie w formie graficznej i opisowej umożliwiła bardzo dobre przygotowanie do egzaminu. Testy udostępnione na platformie szkoleniowej w dużej mierze oddały   te, które docelowo spotkaliśmy na egzaminie.

Dodatkowo forma szkolenia online z dostępem do platformy przez 24 h umożliwiła nam korzystanie z materiałów i naukę w najdogodniejszych dla nas dniach i godzinach co zaowocowało  zdanymi dwoma egzaminami na CKZ w pierwszym terminie !

Zdecydowanie polecam Firmę Atut-BM i życzymy innym sukcesów.

Dziękujemy Adam Radecki, Dariusz Baraniecki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.


czw., 10 lut 2022 o 16:07

Marcin Koziołek <marcinkoziolekk@gmail.com>

Korzystam z Pana dr inż. książki w celach naukowych, rewelacyjny podręcznik :) 

Pozdrawiam serdecznie

Marcin Koziołek

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.


niedz. 06.02.2022 19:46

Kalinowski Rafał <kalinowskirafal@o2.pl>

Dzień dobry,

Chciałem tylko podziękować za super materiały. Certyfikat Kompetencji Zawodowych i przedłużenie dostępu do testów.

Zastosowałem się też do Pana uwaga na kursie w ZMPD.

Egzamin zdany za pierwszym razem.

Pozdrawiam

Kalinowski Rafał

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.


śr. 08.12.2021 13:31

J...K...<jacek.....@...com>

Witam,

Kupiłem książkę i kurs. Bardzo pomocne, egzamin zdany za pierwszym podejściem. 

Pozdrawiam,

J.K.

Wyrażam zgodę na publikację opinii, ale bez ujawniania moich danych osobowych.


pon. 24.08.2020 20:00   leszek.petryk@wp.pl

Bardzo dziękuję Panu za pomoc w przygotowaniu do egzaminu na CERTYFIKAT KOMPETENCJI ZAWODOWYCH W DRODOWYM TRANSPORCIE RZECZY/OSÓB. Po dwóch miesiącach samodzielnych przygotowań i kilku rozmów telefonicznych zdałem egzamin za pierwszym razem. Materiały Pana Bogusława są bezkonkurencyjne pod względem teoretycznym i merytorycznym. Zakres wiedzy ujęty w podręczniku, testach i zadaniach w 100% pokrywają się z tym co jest wymagane od nas na egzaminie. Sposób w jaki są przygotowane materiały doskonale nas przegotowują do egzaminu. To w jaki sposób są formułowane pytania, udzielane odpowiedzi, czy treść zadań na egzaminie, wogóle mnie nie zaskoczyły. Na początku nauki korzystałem z materiałów z innego źródła oraz ogólnie dostępnych testów i zadań próbnych dostępnych na stronie ITS oraz innych ośrodków szkoleniowych. Ale dopiero po przestudiowaniu podręcznika i później otrzymaniu dostępu do platformy szkoleniowej Pana Bogusława, cała nauka zaczęła układać się w logiczną całość. Tym którzy zdecydują się na współpracę z Panem Bogusławem gratuluję dobrego wyboru. CENA = JAKOŚĆ. A na egzaminie życzę pomyślności, spokoju oraz skupienia. I CERTYFIKAT KOMPETENCJI ZAWODOWYCH jest Wasz.

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

Z poważaniem

Leszek Petryk

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

pt. 30.07.2021 15:15   barbara.....1@wp.pl

Polecam serdecznie firmę ATUT BM Sp. z o.o. Po kursie online na CKZ zaliczyłam egzamin na przewoźnika. Firma bardzo solidna. Jak będę podnosić swoje kwalifikacje, to na pewno tu wrócę. Serdecznie polecam!

Pozdrawiam.

B. O.

Wyrażam zgodę na publikację opinii, ale bez ujawniania moich danych osobowych.


 

Od

Hubert Maślanka <hoobert@live.com>

Do

bmadej@atut-bm.pl

Wysłano

sobota, 8 maja 2021 20:18

Dobry wieczór  Panie doktorze, 

Dziękuję za przesłany dostęp do testów. Chciałbym jedynie się upewnić, że ten test dotyczy tak osób zdających egzamin na przewóz rzeczy jak i osób?

Korzystając z okazji, chciałbym bardzo podziękować za dzisiejsze zajęcia. Słuchanie Pana to czysta przyjemność dla Pana wiedzy oraz podejścia do kursantów. 

Z wyrazami szacunku, Hubert Maślanka 

Wysłane z programu Outlook

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.


pt. 16.11.2019 13:50  maciej....@wp.pl

Witam serdecznie,

Chciałem bardzo podziękować za szkolenie oraz dostępne materiały na platformie. Udało mi się pozytywnie zaliczyć egzamin za pierwszym podejściem. W kwestii testu ponad połowa pytań na pewno pokrywała się z tymi dostępnymi w kursie. Część była inna, ale dotyczyła tematów opracowywanych podczas kursów. Pojawiły się pytania o dopuszczalny poziom głośności, czy też szczegółowe kwestie dotyczące Interbus.

Pozdrawiam i bardzo dziękuję,

G....M...

Wyrażam zgodę na publikację opinii, ale bez ujawniania moich danych osobowych.